Stoły montażowo-warsztatowe

Dla hobbystów, majsterkowiczów jak i profesjonalistów.

  Akcesoria do stołów xFold

  Blaty

  Niektórzy bez nich się obejdą, ale dla niektórych to „konieczna-konieczność”.

  Stół warsztatowy bez blatu??? Wydaje się trochę dziwnym rozwiązaniem. Ale znów z pomocą przyszli nam nasi użytkownicy w czasie testów.
  Stolarz powiedział, że jemu to zbędne. Czy to listwa czy też front meblowy, bardzo dobrze pracuje mu się z „nimi” na samym stole. Ale glazurnik nie wyobrażał sobie pracy na stole remontowym bez blatu. Przecinarka do płytek, szlifowanie. Ani rusz bez blatu. Jak większość naszych rozwiązań, blaty są wynikiem kompromisu. Potrzebujesz ich? Jeden ruch i są na miejscu. Nie potrzebujesz? No to musisz wykonać drugi ruch:)
  Dlatego do stołu montażowego „małego” zaprojektowaliśmy blat „pojedynczy” i podwójny”. Jak pewnie zauważyłeś, ten stół ma cztery pola robocze. Stół „średni” i „duży” to już większa powierzchnia robocza, więc „dokładamy” jeszcze blat „potrójny”.

  Dajemy Ci rożne rozwiązania. Może do pracy wystarczy „pół” stołu, a drugie pół będzie służyć Ci jako organizer na narzędzia i akcesoria z wykorzystaniem dna? My Ciebie nie ograniczamy. Zastosuj własną konfigurację.
  Ale nie zawsze „pełny” blat jest najlepszy dla każdego. Dlatego postanowiliśmy zrobić wersję z otworami. Po co komu „dziura w moście”? Ano może się przydać. Dzięki nim do blatu, za pomocą np. ścisków stolarskich zamocujesz obrabiany przedmiot. Skrajne otwory zaprojektowaliśmy tak, aby po zastosowaniu „T-imaków” służyły nam jako „opory”. To nad czym pracujesz, już nie „ucieka” nam ze stołu.

  Praktyczne dno

  Proste w montażu dno stołu warsztatowego, które ułatwi organizację pracy.

  Wiele pomysłów i usprawnień naszego stołu do remontów, to własne obserwacje oraz naszych „testerów”. Zaprojektowaliśmy łatwe w montażu dna stołu. Jest to doskonałe rozwiązanie w czasie pracy. Jeden ruch i masz pod ręką niezbędne akcesoria. Śruby, wkręty, miarka, ołówek itp. nie spadają ze stołu w czasie pracy. A jeśli go nie potrzebujesz, to tylko chwila aby je zdemontować. Dowolnie kreuj swoje miejsce pracy.

  Kółka Jezdne

  Nie rysuj podłogi!!! Mamy na to rozwiązanie, łatwe w montażu kółka jezdne naszego stołu.

  Kółka jezdne to kolejne dodatkowe wyposażenie stołu montażowego, które w pewnych warunkach prac remontowych staje się niezbędne. Pewnie się uśmiechniesz, ale tylko pomyśl. Wykonujesz usługę u klienta u którego parkieciarz właśnie skończył pracę. Mina jego żony, gdy masz zamiar przesunąć stół w inne miejsce ….. bezcenna:) Albo Twojej własnej, przy drobnych pracach remontowych.
  Dlatego do naszych stołów remontowych dołożyliśmy kółka jezdne. Montaż kół to tylko chwila. Wkładasz w wycięcia i gotowe. Nasz stół warsztatowy staje się naprawdę mobilnym miejscem pracy. Te solidne kółka wykonane są z szarej, elastycznej gumy nie rysującej podłuża. Nie bój się, nie odjedzie bo dodatkowo koła wyposażone są w hamulec. Przy pracy stół montażowy nie traci nic ze swojej stabilności a dodatkowo łatwo go przesunąć. Tak więc pół metra w prawo czy pół metra w lewo to żaden problem. A więc „jazda” do pracy !!!